IK Diáktanácsadó Központ konfliktuskezelési tréning

Az IK Diáktanácsadó Központ konfliktuskezelési tréningje az Újbudai Karrier Klubban május 15-én

Útjára indult az Újbudai Karrier Klub, ahová végzős középiskolásokat és 1.-2. éves egyetemistákat várunk előadásokkal, műhelyekkel, tanácsadással. A kéthetente hétfőnként megtartott rendezvények helyszínéül a B32 Galéria és Kultúrtér (http://pontmagazin.hu/helyszinek/b32-galeria-es-kulturter/ ) szolgál. A résztvevők minden alkalommal egy-egy szakma berkeibe nyernek bepillantást, illetve pályaválasztással, egyetemi tanulmányokkal, munkavállalással kapcsolatos készségfejlesztő workshopokon vehetnek részt.

2017. május 15-ikén hétfőn 17:00 órai kezdettel az ELTE Informatikai Karának diáktanácsadó munkatársai és hallgatói beszélnek az informatikus szakma rejtelmeiről, arról, hogy miért és hogyan érdemes egyetemi informatikai tanulmányokba belevágni. A látogatók az IK-n kifejlesztett konfliktuskezelési programban is részt vehetnek, ahol megtanulhatják, hogy kezeljék, sőt fordítsák javukra a munkahelyen, vagy egyetemi tanulmányaik során felmerülő konfliktusokat.

2017.05.08.