Ösztöndíj pályázat

Az Eötvös Loránd Tudományegyetem IK Tudományos Diákköre pályázatot hirdet TÁMOP-4.2.2/B-10/1-2010-0030 számú projekt megvalósításának keretében ösztöndíj elnyerésére.
Az ösztöndíj 2013. március 1-jétől április 30-ig szól.
Pályázati feltételek:
• TDK dolgozat elkészítése a májusi TDK konferenciára
Az aktív hallgatói jogviszonynak az ösztöndíjas időszak teljes időtartama alatt fenn kell állnia. Az ösztöndíjas időszakban elvégzett szakmai tevékenységről legkésőbb az ösztöndíjas időszak lezárultáig írásos beszámolót kell benyújtani.

A pályázati anyaghoz kérjük csatolni:
- az elkészítendő dolgozat rövid összefoglalóját és címét

- a témavezető ajánlását

- a hallgatói jogviszony igazolását.
A pályázat elbírálásának határideje: 2013. február 28.
Az ösztöndíjra vonatkozó szakmai felvilágosítás kérhető az assistant@inf.elte.hu e-mail címen Lénárt Anikótól.
Benyújtási határidő: 2013. február 20.
A benyújtás módja: elektronikus formában a „TÁMOP-4.2.2 ösztöndíj” jelige tárgyban történő megadásával az assistant@inf.elte.hu e-mail címre.
A pályázati kiírásnak megfelelő pályázatokat a pályáztató által kijelölt bizottság bírálja el.