Munkatársak és elérhetőségek

Munkatársak és elérhetőségek

Vezetők

Dr. Krebsz Anna 
Beosztás: oktatási dékánhelyettes

Fogadóóra: (A  2018/2019. tanév őszi félév szorgalmi időszakában)
                    Kedd: 10:00-11:00 és 16:00-17:00
                    Vizsgaidőszakban: előzetes egyeztetés szerint
Szobaszám: Déli épület 2.302
E-mail cím: krebsz@inf.elte.hu
Telefonszámok: 372-2500/8455, 8220


Konczné Remler Tímea
Beosztás: tanulmányi hivatalvezető

Fogadóóra: -
Szobaszám: Déli épület 0.417
E-mail cím: remler.timea@inf.elte.hu
Telefonszámok: 372-2507 vagy 372-2500/6086 mellék
Fax: 372-2636

Munkatársak

Szever Mónika
Beosztás: oktatási asszisztens (dékánhelyettesi iroda), kooperatív képzés és szakmai gyakorlat (hallgatóknak)

E-mail cím: okt_asszisztens@inf.elte.hu
Fogadóóra: Kooperatív képzés és szakmai gyakorlat ügyében elérhető az alábbi időpontokban: 
                     Hétfő: 14:00 - 16:00
                     Kedd: 10:00 - 12:00
Szakmai gyakorlattal kapcsolatos papírok leadása egyéb, egyeztetett időpontban is lehetséges.
Szobaszám: Déli épület 2.418
Telefonszámok: 372-2517 vagy 372-2500/8220 mellék


Szever Mónika
Beosztás: ügyintéző előadó (dékánhelyettesi iroda)

E-mail cím: ikto@inf.elte.hu
Fogadóóra: Hétfőtől - Csütörtökig: 8:00 - 16:30
                     Péntek: 8:00 - 14:00
Szobaszám: Déli épület 2.418
Telefonszámok: 372-2517 vagy 372-2500/8220 mellék


Csillag András
Beosztás: oktatási informatikus

Fogadóóra: Hétfő, Péntek: 10:00 - 12:00
                     Szerda: szünnap
                     Kedd, Csütörtök: 13:30 - 16:30
Szobaszám: Déli épület 0.417/a
E-mail cím: ikadmin@elte.hu
Telefonszámok: 381-2195 vagy 372-2500/8095 mellék


Oroszi Éva
Beosztás: oktatási informatikus (tanrendszerkesztő)

E-mail cím: ikadmin@elte.hu
Szobaszám: Déli épület 0.417/a


Derzsy-Szűcs Katalin
Beosztás: tanulmányi előadó

Msc felvételi tájékoztatás
Műszaki menedzser Bsc
Programtervező informatikus(fejlesztő) felsőoktatási szakképzés

Fogadóóra: Hétfő, Péntek: 10:00 - 12:00
                      Szerda: szünnap 
                      Kedd, Csütörtök: 13:30 - 15:30


Szobaszám: Déli épület 0.418/b
E-mail cím: kszucs@inf.elte.hu
Telefonszámok: 372-2636 vagy 372-2500/6780


Csótainé Gerják Eszter
Beosztás: tanulmányi előadó 

Programtervező Informatikus BSc, 2014-ben (névsorban N-Z),
                                                               2015-ben (névsorban S-Z),
                                                               2016-ban (névsorban O - Zs),
                                                               2017-ben (névsorban Ö-Zs) 
                                                               2018-ban (névsorban P-Zs) felvett nappali tagozat

Fogadóóra: Hétfő, Péntek: 10:00 - 12:00
                      Szerda: szünnap 
                      Kedd, Csütörtök: 13:30 - 15:30
Szobaszám: Déli épület 0.418/b
E-mail cím: egerjak@inf.elte.hu
Telefonszámok: 372-2593 vagy 372-2500/6193

Papné Nagy Györgyi Anna
Beosztás: tanulmányi előadó

Programtervező informatikus BSc, esti tagozat
Programozó matematikus,esti tagozat 
Tanári mesterképzés, levelező tagozat
Informatikatanár, levelező tagozat
Fogadóóra: Hétfő - Csütörtök: 14:30 - 16:30
                     Péntek: szünnap
Szobaszám: Déli épület 0.418/a
E-mail cím: ngyorgyi@inf.elte.hu
Telefonszámok: 372-2557 vagy 372-2500/6157 mellék


Simon Bettina
Beosztás: tanulmányi előadó

Programtervező Informatikus BSc,  2015-ben (névsorban A-J),
                                                                2016-ban (névsorban H-Ny),
                                                                2017-ban (névsorban E-O),
                                                                2018-ben (névsorban K-Ö) felvett nappali tagozat

Fogadóóra: Hétfő, Péntek: 10:00 - 12:00
                      Szerda: szünnap 
                      Kedd, Csütörtök: 13:30 - 15:30
Szobaszám: Déli épület 0.418/b
E-mail cím: sbetti@inf.elte.hu
Telefonszámok: 372-2530 vagy 372-2500/6171 mellék

Szabó Mónika
Beosztás: tanulmányi előadó 

Programtervező Informatikus BSc, 2014-ben (névsorban A-M),
                                                               2015-ben (névsorban K-R),
                                                               2016-ban (névsorban A-Gy),
                                                               2017-ban (névsorban A-D),
                                                               2018-ben (névsorban A-J) felvett nappali tagozat 


Fogadóóra: Hétfő, Péntek: 10:00 - 12:00
                     Szerda: szünnap 
                     Kedd, Csütörtök: 13:30 - 15:30
Szobaszám: Déli épület 0.418
E-mail cím: szmonika@inf.elte.hu
Telefonszámok: 372-2598 vagy 372-2500/6148 mellék 


Virág Réka
Beosztás: tanulmányi előadó:

Programtervező informatikus BSc, 2006-2013 között felvett ,nappali tagozat
Programtervező informatikus MSc, nappali és esti tagozat
Autonóm rendszer-informatikus MSc
Térképész MSc 
Tanári mesterképzés, nappali tagozat
Osztatlan tanárképzés
Programozó / Programtervező matematikus

Fogadóóra: Hétfő:                  10:00 - 12:00,
                                                   14:30 -16:30 (kizárólag estis Msc-s hallgatóknak)
                     Szerda:                 szünnap 
                     Kedd, Csütörtök: 13:30 - 15:30(16:30-ig estis Msc-shallgatóknak)
                     Péntek:                 10:00 - 12:00,
Szobaszám: Déli épület 0.417/b
E-mail cím: vreka@inf.elte.hu
Telefonszámok: 381-2219 vagy 372-2500/8119 mellék